−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Olimpijska
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
7
22
8
22
9
22
10
22
11
57
12
57
13
22
57
14
57
15
57
16
57
17
57
22
52
23
20
39
0
39
2
39
3
39
Soboty
6
48
7
48
8
52
9
52
10
22
52
11
22
52
12
22
52
13
22
52
14
22
52
15
22
22
52
23
20
39
0
39
2
39
3
39
Niedziele i święta
22
52
23
20
39
0
39
2
39
3
39
Wigilia
6
48
7
48
8
52
10
22
11
52
13
22
22
52
23
39
0
39
2
39
3
39
Sylwester
6
48
7
48
8
52
9
52
10
22
52
11
22
52
12
22
52
13
22
52
14
22
52
15
22
22
52
23
20
39
0
39
2
39
3
39
zmiana czasu
6
48
7
48
8
52
9
52
10
22
52
11
22
52
12
22
52
13
22
52
14
22
52
15
22
22
52
23
20
39
0
39
1
39
3
39
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się