−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
7
25
8
25
9
25
10
25
12
00
13
00
25
14
00
15
00
16
00
17
00
18
00
22
55
23
23
42
0
42
2
42
3
42
Soboty
6
51
7
51
8
55
9
55
10
25
55
11
25
55
12
25
55
13
25
55
14
25
55
15
25
22
55
23
23
42
0
42
2
42
3
42
Niedziele i święta
22
55
23
23
42
0
42
2
42
3
42
Wigilia
6
51
7
51
8
55
10
25
11
55
13
25
22
55
23
42
0
42
2
42
3
42
Sylwester
6
51
7
51
8
55
9
55
10
25
55
11
25
55
12
25
55
13
25
55
14
25
55
15
25
22
55
23
23
42
0
42
2
42
3
42
zmiana czasu
6
51
7
51
8
55
9
55
10
25
55
11
25
55
12
25
55
13
25
55
14
25
55
15
25
22
55
23
23
42
0
42
1
42
3
42
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się